Muhabir olmak ister misiniz?

Türkmen Otobüs Hibe Etti

06 Mayıs 2015 Çarşamba 11:25
turkmen-otobus-hibe-etti

Hilmi Türkmen Kamyon'dan sonra Otobüs hediye etti

Ulusal gazetelerde yayınlanan haberlere göre;

Memleketi Trabzon Şalpazarı olan Başkan Türkmen, şubat ayında Üsküdar Belediyesi envanterinde kayıtlı olan 10 tekerlekli kamyonu, kasası çöp konteynırı ve oturma bankları dolu şekilde Şalpazarı İlçe Belediyesine hediye etmişti.

Başkan Hilmi Türkmen, geçtiğimiz günlerde de Kastamonu Hanönü İlçe Belediyesine Otobüs hibe etti. 

Şubat ayında Trabzon Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, hibe edilen 10 tekerlekli kamyonun önünde fotoğraf çektirip teşekkür etmişti. Trabzon Şalpazarı Belediyenin resmi internet sitesinde şu ifadeler yayınlamıştı.  

"Belediye Başkanı Refik Kurukız, Belediyeye bir damperli kamyon hibe eden Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen'e teşekkür etti. Kurukız; "Adana, Mersin ve Manisa ziyaretlerimizden sonra İstanbul'dan da boş dönmedik. Şehzadeler şehri İstanbul'un incisi, Üsküdar'ın Şalpazarı'lı Belediye Başkanı'nı ziyaretimde kendilerinden talebim olan 2006 model 10 tekerlekli kamyonu Şalpazarı Belediyemize hediye etmiştir. Kamyonu dolu gönder demiştik. Sağolsun çöp konteynerleri ve oturma bankolarıyla gönderdiler. Hizmet edecek olduğumuz İlçemiz adına kendilerine teşekkür ediyor, devamını bekliyoruz" dedi. Belediye Başkanı Refik Kurukız, Üsküdar Belediyesi ile birlikte gerçekleştirecekleri bir projeye de Hilmi Türkmen'in adını vereceklerini ve ismini yaşatacaklarını söyledi."

Hanönü Belediyesine Otobüs

Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar,  gazetecilere yaptığı açıklamada, bakım ve onarımı yapıldıktan sonra ilçeye getirilen otobüsün Hanönü Belediyespor ’un deplasmanlara gitmesi, şehir içi öğrenci taşıması, kültür işleri ve sosyal hizmetlerde kullanılacağını söyledi.

Uçar, otobüsün ilçeye kazandırılmasındaki katkılarından dolayı Üsküdar Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.

Her iki haberin de Üsküdar Belediyesinin resmi internet sitesinde yer almaması da dikkat çekti.Haber okunma sayısı: 757

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER