Çamlıca Köşkü

07 Nisan 2015 Salı 22:30
camlica-kosku

Manzarasına hayran kalacaksınız

Çamlıca Korusu içinde, artık hem pikniğe, hem de keyifli bir kahvaltıya gelin . Sofa, Cihannüma ve Topkapı Köşklerinden oluşan ve Beltur Tesislerinin en genç üyesi olan köşklerimiz, Osmanlı'nın ince mimarisinin günümüz estetiğiyle birlikte uygulandığı eşsiz bir örnek.

Kartal'dan başlayan manzarası, Kadıköy, Eminönü, Üsküdar ve Beşiktaş'ı içine almakta. Ayrıca yine, Çamlıca Korusu içinde yer alan, Su Köşkü'de, yaz aylarında, havuzu, şelalesi ve kafeterya menüsü ile hizmetinizde. İşletmemiz hafta içi ve sonu kafeteryaya dönük hizmet vermektedir. Ayrıca Nişan, Düğün, Toplantı ve organizasyonlarınızda hizmet sunmaktayız. Yaz Aylarında dış mekan düğünleriyle 650 kişiye kadar hizmet verebilmekte , kış aylarında ise 100-120 kişi kapasiteli iç mekanlarımız hizmetinizdedir.
Tarihçe

İşletmelerimizin en genci ve en albenilisi diyebileceğimiz Çamlıca Köşkleri, koru içinde üç ayrı köşkten oluşmaktadır. Sofa, Topkapı ve Cihannüma Köşkleri. Prens Adaları'nıda içine alan Marmara Denizi ve Boğaz ile zenginleşen manzarası ancak görülerek anlaşılabilir, anlatılamaz. Restoran ve kafeterya hizmetlerinin verildiği köşklerimizde özellikle hanımların günleri ve hafta içi iş toplantılarınız için kullanılabilecek ayrıcalıklı bir mekan olma özelliği var.

Adres : Küçük Çamlıca Korusu Kısıklı - Küçük Çamlıca / İSTANBUL  Tel : 0216 428 46 96

Özel Aracınızla
1.Avrupa yada Anadolu yakasından Küçük Çamlıca korusuna ve koru içersindeki Çamlıca köşklerine ulaşmak için Boğaziçi Köprüsü 'nden önceki son çıkış olan Üsküdar-Altunizade çıkışından sonra rehber tabelalarımızı izlemeniz yeterli olacaktır. Büyük Çamlıca Korusu ile Küçük Çamlıca Korularını karıştırmamak için Küçük Çamlıca Korusu 'nda ki Çamlıca Köşkleri 'ne ulaşmak istediğinizi hatırlayınız.
2. Çevreyolunu kullanmadan Küçük Çamlıca Korusu 'na ulaşmak için Üsküdar istikametinden Kısıklı Yolu 'nu ve Çamlıca Köşkleri tabelalarını ya da Kadıköy istikametinden Libadiye Caddesini ve Küçük Çamlıca tabelalarını izleyiniz.

Toplu Taşıma Araçlarıyla :
Üsküdar yada Kadıköy hatlarından bineceğiniz Çamlıca istikametinden geçen herhangi bir İ.E.T.T. aracı sizi bize ulaştıracaktır.

NOT: Koru içersinde özel aracınızı park ettikten yada toplu taşıma araçlarıyla bize ulaştıktan sonra , koru girişinden Sofa, Topkapı, Su Köşkü veya Cihannüma Köşklerinden gitmek istediğiniz köşke beş dakikalık yürüyüşle ulaşabilirsiniz.Haber okunma sayısı: 2301

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
44 hit, 4 ziyaretçi, 5 ziyaret
Bu ay:
470 hit, 171 ziyaretçi, 188 ziyaret
Toplam:
82612 hit, 29219 ziyaretçi, 32075 ziyaret